Yükleniyor

Ticari Klimalar

Ticari klima işletmelerin, ofislerin, farklı sektörlerdeki resmî pek çok mekânın iklimlendirilmesi için tercih ediliyor. Evlerden, evsel mekânlardan farklı olarak bu gibi kapalı alanlarda çok daha fazla insanın bir arada bulunması, giriş – çıkışların sık olması da ortamın daha verimli şekilde iklimlendirilmesi ihtiyacını doğuruyor. Bu da evlerdeki klimalardan çok daha yüksek performans gösterebilen ticari klima çeşitlerini ortaya çıkıyor.

Salon Tipi

Salon Tipi

Salon tipi klimalar; geniş iç mekanlarda ve salonlarda kullanılan klima modellerinden biridir. Görünüş olarak ayaklı ve dikey olan salon tipi klimalar, oldukça güçlü ısıtma-soğutma sistemlerine sahiptir. Geniş mekanlar için tercih edilen bu klimalar, eşit hava dağılımı yaptığı için tercih meselesi olmaktadır. Salon tipi klima, günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Kaset Tipi

Kaset tipi klima, iç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri ise tavana monte edilen 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği sağlayan klimalardır. Eşit hava salınımı istenen mekanlarda kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Kaset Tipi
Kanallı Tip

Kanallı Tip

Kanallı tip klima, kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klimalara verilen isimdir. Kanallı tip klimalar merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisi içinde yer alır ve iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilir. Mekan dekorasyonu açısından çok şık bir görüntü sağlarlar.

Yer&Tavan Tipi

Yer-tavan tipi klima, diğer klima modellerinden farklı olarak yere ve tavana monte edilebilme özelliğine sahip, şık tasarımlı klimalardır. Mekanda herhangi bir görüntü kirliliği oluşturmayan klimalar, sessiz çalışma özellikleriyle de tercih edilmektedir.

Yer&Tavan Tipi

Bize ulaş

İletişim

İnsanların havasını temizlemeyi seviyoruz. Sormak ve öğrenmek istediklerine cevap vermekten mutluluk duyacağız.

Merkez Ofis

Telefon: +90 216 969 72 79
Kurtköy Mahallesi İklim Sokak No:3 Dükkan 5
Pendik - İSTANBUL/TÜRKİYE